LOTUS & SCIENCE BY BIODROGA

Exotické prírodné schopnosti v spojení s vedeckými poznatkami.

Prírodná krása bola starostlivo vybraná ako najlepšia účinná látka:
dokonalý symetrický tvar vzácnych lotosových kvetov pre luxusnú starostlivú radu LOTUS & SCIENCE by BIODROGA. V sérii LOTUS & SCIENCE sa vzájomne prelína príroda, veda a životný štýl.

Hektický rytmus moderného života vystavuje náš organizmus ťažkej skúške. Všetky negatívne faktory majú fatálny vplyv na vzhľad pokožky.

Všetko hektické premení za chránenú oázu kľudu, kde načerpáte novú zdravú silu. Toto teraz môžeme denne darovať našej pokožke vďaka špeciálnym produktom a skvostného lotosového ošetrenia.

Pojem Anti-Aging je naplno spojený v súčasnej dobe s kozmetickou starostlivosťou a so správnym životným štýlom.

  •  Lotus Anti Age denný krém
  • Lotus Anti Age nočný krém
  • Lotus Anti Age očný krém
  • Lotus Anti Age hydratačné fluid

KRIŠTÁLOVO ČISTÁ POKOŽKA

Extrakt z lotosových kvetov prírodná krása a symetria bola vybraná ako najlepšia účinná látka – dokonalý tvar lotosových kvetov v znamení úplnej symetrie. Lotosový kvet je fascinujúca rastlina. Značí čistotu a je symbolom budhizmu. Ružovo-biele lotosy rastú v močiarovitých oblastiach Indie a patria medzi jazerné rastliny. Lotos je nielen krásny na pohľad, ale tiež dokonalo symetrický. Vôňa je sladká a ovocná, s náznakom anýzu. Lotosový extrakt vracia pokožke kúsok dokonalosti a daruje jej jas a čistotu.

MatriXpert podporuje kolagénovú syntézu a spevňuje extracelulárny Matrix. Skvalitňuje prepojenie väzivových tkanív pokožky. Udržuje pevné väzivové tkanivo, zlepšuje elasticitu pokožky a pôsobí pozitívne na zjemnenie a vyplnenie hlbokých rýh a vrások.

DLHODOBÁ A HĹBKOVÁ HYDRATÁCIA

Extrakt zo zelených rias navyšuje hladinu hydratácie pokožky. Vzácne minerálne látky a stopové prvky podporujú dlhotrvajúci Moisturizing efekt.

Super kyselina hyaluronová na základe svojej modifikovanej molekulárnej štruktúry podporuje drasticky silu a schopnosť pokožky viazať vodu. Vďaka tomu je navýšená hladina hydratácie pokožky. Suché vrásky a línie sú zjemnené. Naviac ochraňuje a vyhladzuje pokožku.

Aquarich je hydratačná účinná látka z čierneho ovsa a špeciálneho druhu sójového lecitínu. Jeho hlboký účinok s hydratáciou všetkých vrstiev pokožky a zásobovacím efektom je vedecky podložený. Na pokožke tvorí ľahký film a predchádza tak transepidermálnej strate vody. Hlboký hydratačný účinok s 24h „zásobovacím“ efektom.

Fucogel® je extrakt (Biosaccharid) zo pšenice a sóje. Zvyšuje hladinu hydratácie až o 79% a vyhladzuje suché vrásky a línie.

INTENZÍVNE SPEVNENIE

MatriXpert spevňuje spoje pojivových tkanív.

Pšeničný protein spevňuje pokožku s okamžitým efektom. Tvorí na pokožke jemný film a eliminuje línie a vrásky.

Sepicalm VG zjemňuje pokožku a podporuje jemné dodávanie impulzov pre tvorbu kolagénu a elastínu. Obsahuje extrakt z leknínu a modifikovanú, pre pokožku zvlášť dobre prijateľnú aminokyselinu.

Perfeline® je jedinečná kombinácia účinných látok s Carnitínom, Coffeínom a extraktom z janovca metlatého, ktoré aktivujú mikrocirkuláciu a tok lymfy pokožky, čím sa spevňuje tkanivo. Zjemňuje vačky pod očami, opuchy očných partií a pôsobí proti ich vzniku.

VIDITEĽNÁ VITALIZÁCIA

Phosphovital podporuje vitalitu pokožky. Vyrovnáva obraz stresovanej a unavenej pokožky a dodáva svieži a vitálny vzhľad.

Biotechnologický extrakt z morského planktónu podporuje látkovú výmenu pokožky a daruje novú vitalitu a energiu.

EFEKTÍVNE VYHLADENIE

Sepicalm VG zjemnenie, tvorba kolagénu a elastínu.

Lysát baktérie kyseliny mliečnej daruje pleti špeciálnu ochranu proti škodlivým vplyvom svetla, okolitého prostredia a oxidačným procesom. „Voľné radikály“ sú lepšie odrážané, pokožka je menej zaťažovaná a predchádza tvorbe línií a vrások.

MAXIMÁLNA STAROSTLIVOSŤ

Avokádový olej, olej z jadier broskyňe a olej z jadier hrozna sú starostlivé oleje, ktoré sú pokožkou výborne prijímané. Vďaka ľahkosti týchto vybraných olejov sa textúra na pokožke „rozpustí“ a v spojení s telesnou teplotou splynie s pleťou