Ryor

Všetky vyrábané kozmetické prípravky RYOR sú vyvíjané vo vlastných laboratóriách, ktoré sú významnou súčasťou firmy.

Kozmetika RYOR
Aktívne, účinné látky sú pripravované na báze bylinných a rastlinných extraktov a v súčasnosti modernými kozmetologickými trendmi sú cielene zamerané na riešenie problémov pleti, ošetrenie a modeláciu tela. Vývojoví pracovníci firmy používajú k realizácii kozmetických prípravkov aktívne látky, suroviny a parfumové kompozície od renomovaných firiem z celého sveta.

Laboratórium vrátane OTK (obchodno-technickej kontroly) kontrolujú parametre vstupných surovín, medziproduktov i výstupné hodnoty konečných produktov vrátane mikrobiologickej nezávadnosti prípravkov.

Firma RYOR netestuje a ani nikdy v minulosti netestovala svoje finálne výrobky na zvieratách. Všetky výrobky sú schvaľované a testované v Štátnom zdravotnom ústave v Prahe a taktiež dermatologicky testované na odborných dermatologických pracoviskách, výhradne na dobrovoľníkoch starších ako 18 rokov.

V kozmetických prípravkoch nie sú použité ingrediencie pochádzajúce zo zabitých zvierat, nepoužívame extrakty z ohrozených druhov rastlín. Pri voľbe ingrediencií do výrobkov a pri ich výrobe rešpektujeme životné prostredie.

Celý systém výroby je od začiatku až do konca napojený na počítačový program od naváženia základných surovín až po odovzdanie hotových výrobkov na sklad.

Kozmetika RYORPoužívame kozmetiku RYORPrírodná kozmetika RYORKozmetika RYOR